Ostatné   zariadenia
Koliba GrétaDAMiPenzión MáriaWellness Hotel ŠportChata Eva

Ubytovanie

Naše nové zariadenie Pinus apartments na Táloch ponúka nadštandardné ubytovanie v ôsmych moderných apartmánových vilách obklopených lesom v nádhernej scenérii Národného parku Nízke Tatry. 

Celková kapacita zariadenia je 80 pevných lôžok a 60 prísteliek (rozkladacie gauče)

 

Zloženie aparmánových víl - pre zobrazenie klikni sem

Ponúkame Vám ubytovanie v apartmánových vilách. Každý apartmán má dve samostatné spálne, so samostatnými kúpelňami, obývacou časťou s kuchynským kútikom, krbom a balkónom na prízemí alebo prvom poschodí - ubytovanie je vhodné pre štyri osoby, s možnosťou dvoch prísteliek. V podkroví sa nachádza dvojlôžkový apartmán s kúpelňou, kuchynským kútom, obývacou časťou a balkónom - ubytovanie je vhodné pre dve osoby, s možnosťou dvoch prísteliek. 

Počas pobytu si môžete z Vášho balkónu vychutnávať rannú kávičku v úžasnej atmosfére horehronskej prírody, pri pohľade na riečku Bystrá.  Po dlhom dni si poseďte pri večeri s pohárom vínka v našej útulnej reštaurácii. Vynikajúca lokalita, luxusné apartmány, množstvo služieb a atrakcií, krásne prostredie a veľa zážitkov za skvelé ceny. Apartmány spĺňajú najvyššie štandardy a poskytujú pohodlie potrebné pre kvalitný oddych aj náročnejších hostí. 

 

Keď zmizne sneh, ponúka sa množstvo alternatív, ako môžete využiť Váš cenný čas. Neďaleko Pinus apartments sa nachádza svetovo známe golfové ihrisko Gray Bear. Dovolenka v lete je ideálna na turistiku, od nás môžete podnikať rôzne túry do okolia. Ak Vás turistika až tak neláka môžete zájsť do Tarzanie alebo na Čiernohorskú železnicu. S Region Card Horehronie získate zľavy na skipasy a 50 dalších atrakcií. 

 

Neďaleko Pinus apartments sú známe lyžiarske strediská

  • Tále
  • Mýto pod Ďumbierom 
  • iba 7 minút cesty autom známe lyžiarske stredisko Chopok Juh. Od tohto roku prepojená južná a severná časť Chopku jedinečnou lanovkou Funitel.
  • K lyžiarskym vlekom Vás  počas zimy zadarmo odvezú naše Skibusy priamo od Vášho apartmánu.
  • Využiť môžete viac ako 45 kilometrov tratí na viacerých lyžiarskych strediskách.

 

Vyberte si obdobie a počet osôb a my Vám ponúkneme vhodné ubytovanie.

Od:kalendárDo:Osoby:Deti:
Tel.: +421 (0) 903 423 948
E-mail: recepcia@ski-golf.sk
Bystrá - Tále 809
977 01 Bystrá
GPS súradnice:
N 48,859943 E 19,603331
Člen spoločnosti CASCADA
Hotels & Resorts SK, s. r. o.
Design by: Artlandia
Created by: Creative Solution