Ostatné   zariadenia
Koliba GrétaDAMiPenzión MáriaWellness Hotel ŠportChata Eva

Pinus apartments

 

Srdečne Vás pozývame do čarovného kúta Nízkych Tatier, lokality Tále. Pinus apartments je ideálne miesto na rodinnú dovolenku. V okolí nájdete známe lyžiarske strediská Chopok Juh, Tále, Mýto pod Ďumbierom - využite viac ako 45 kilometrov tratí. Naše skibusy Vás prepravia priamo od Vášho apartmánu k lyžiarskym vlekom. Pinus apartments sú presne 950 metrov k prvej jamke svetovo známeho golfového ihriska Grey Bear Golf. 

V zime môžete využiť neďaleké lyžiarske stredisko Jasná Chopok Juh prepojené Funitelom so Severnou časťou Chopku, kde Vás zadarmo privezú naše skibusy. Neďaleko sa nachádzajú lyžiarske strediská Tále, Mýto pod Ďumbierom a Čertovica. Na výber tak máte viac ako 45 kilometrov upravovaných tratí. 

V lete sa môžete prejsť cez Dobročský prales, Vajnorskú alebo Vydrovskú dolinu, Vašimi turistickými cieľmi sa stanú kopce Chopok, Ďumbier, Kráľová Hoľa. Okolie ponúka jazdu na koňoch, splav Hronu, Hrad Lubču, Jaskyňu mŕtvych netopierov, Čiernohronskú železnicu a Tarzániu. Svoj voľný čas môžete využiť aj na plávanie, cyklistiku, hubárčenie, poľovníctvo, prechádzky v Národnom parku Nízke Tatry. Objavte čaro okolitej prírody, ktorú si zamilujete. Cesta z Bratislavy k nám trvá iba dve a pol hodiny. 

Pre všetkých ponúkame naše apartmány aj ako možnosť investície. Investujte do svojho apartmánu a získajte: 

- nehnuteľnosť v turisticky atraktívnej lokalite s množstvom doplnkových služieb - len 950 metrov od prvej jamky svetovo známeho golfového ihriska Gray Bear Golf,  

- služby siete jedinečných hotelov Cascada Hotels&Resorts, ktorá sa postará o prevádzku a efektívne prenajímanie Vašej nehnuteľnosti,

- investíciu s možnosťou neskoršieho predaja, 

- pohodlné úročenie Vašej nehnuteľnosti.  

 

Ubytujte sa v Pinus apartments a objavte čaro rozprávkovej prírody. Tešíme sa na Vašu návštevu. 

Tel.: +421 (0) 903 423 948
E-mail: recepcia@ski-golf.sk
Bystrá - Tále 809
977 01 Bystrá
GPS súradnice:
N 48,859943 E 19,603331
Člen spoločnosti CASCADA
Hotels & Resorts SK, s. r. o.
Design by: Artlandia
Created by: Creative Solution